В звʼязку з відключенням світла, та перебоями роботи стільникової мережі, просимо оформлювати замовлення на сайті, ми обовʼязково зателефонуємо

Вам.

Знижки для Захисників України! Ваша сміливість надихає! Разом до Перемоги!

Для навантажувачів

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари
Бренд: Trojan (США)
Номер: T125
15951 грн
з усіма знижками
16,051грн
Бренд
Trojan (США)
Тип
Кислотний
Потужність, кВт/год@100ч, кВт:
1/60
Напруга, В
6
Ємність C5, Ач
195
Ємність C20, Ач
240
Розміри, мм
264x181x276
Вага, кг
30
Тип кріплення
EUT, EAP, EHPT, ELPT
Гарантія
12 міс.
Бренд: Trojan (США)
Номер: T105+
11655 грн
з усіма знижками
11,755грн
Бренд
Trojan (США)
Тип
Кислотний
Потужність, кВт/год@100ч, кВт:
1.50
Напруга, В
6
Ємність C5, Ач
185
Ємність C20, Ач
225
Розміри, мм
264x181x272
Вага, кг
28
Тип кріплення
EUT, EAP, EHPT, ELPT
Гарантія
12 міс.

Тягові акумулятори для навантажувачів: що для них характерне?


Тягові акумулятори для навантажувачів призначаються не тільки для самих навантажувачів, але і інших різновидів спеціальної техніки (йдеться про тягачі, рудничні електровози, візки і так далі). Дані батареї відрізняються економічністю, надійністю, здатністю забезпечити хорошу роботу. Чергова перевага полягає у суттєвому службовому терміні, що становить приблизно 1600 циклів (більше 4 років активного використання).


Коли тяговий акумулятор для навантажувача розроблявся і тестувався, було створено кілька нормативних вимог, пов'язаних з батарейною циклічною стійкістю, оскільки ця характеристика одна з найважливіших у будь-якому тяговому акумуляторі. Усе це робилося приведення технічних параметрів тягових батарей до ідентичних показників. Наприклад, згідно з прийнятими нормами, мінімальним ступенем циклічності вважається 1500 циклів. Завдяки такому показнику забезпечується непогана акумуляторна продуктивність.


Акумулятори для навантажувача Київ користуються особливою затребуваністю, оскільки для них характерна безліч переваг на кшталт:

  • Високого ємнісного рівня.
  • Довговічності (більше 1600 циклів).
  • Вібростійкість.
  • Мінімальної рідинної витрати.
  • Простоти обслуговування.
  • Досить швидкої зарядки.

Для корпусу з поліпропілену, який включає позитивно і негативно заряджені пластини, характерна еластичність і вібростійкість. Позитивні пластини виконані в трубчастій, негативні – у решітчастій формі, між ними розташований мікропористий сепаратор. Полюсні висновки потрібні для послідовного з'єднання окремих елементів та використання жорстких, гнучких перемичок. Завдяки припаяним кришкам надійно захищаються всі компоненти. Крім того, кришка оснащена гумовими ущільнювачами, що перешкоджають електролітному витіканню.


Ущільнення та пробки служать для закриття отвору, через які відбувається заливання електроліту та перевіряється його рівень. Що стосується захисної пластини, то вона запобігає сепараторному підняттю і захищає його від пошкоджень, коли заливається електроліт і перевіряється рівень.


Купити АКБ для навантажувача рекомендується тоді, коли початкова модель перестала працювати належним чином та відслужила свій термін. Розраховувати на вигідну покупку вдасться у тому випадку, якщо є технічний паспорт старого пристрою. Ті, хто має інформацію про акумулятор, що раніше стояв на навантажувачі, зможуть вкрай легко підібрати тягову АКБ.


Щоб швидко купити акумулятор для навантажувача і не задаватися зайвими питаннями, необхідно підготувати кілька даних на кшталт марки та моделі навантажувача, габаритів, напруги та ємності. Оскільки у багатьох виробників та дистриб'юторів присутні спеціальні таблиці відповідності батареї та відповідної техніки, вибір пристроїв значно спрощується. При цьому для покупки потрібно визначитися з остаточними розмірами коробки, оскільки існує техніка з нестандартними типорозмірами місця встановлення для батареї.


Де рекомендується придбати АКБ для навантажувача?


У нашому перевіреному інтернет-магазині акумулятори для навантажувачів ціна вважається цілком прийнятною та приємно здивує людей із різним бюджетом. Для здійснення покупки достатньо вибрати оптимальну модель, зв'язатися з менеджерами та обговорити з ними умови оплати та доставки. Якщо самостійно зробити вибір не виходить або виникли інші труднощі, рекомендується відразу дзвонити грамотними співробітникам і консультуватися з ними. Вони будуть раді допомогти купити якісну продукцію за доступними цінами. Успіхів!


Також на нашому сайті ми рекомендуємо ознайомитись з гелевими акумуляторами.

Переглянуті товари
Бренд: INCI-AKU (Туреччина)
Номер: ak-18795
4504 грн
з усіма знижками
4,914грн
Бренд: INCI-AKU (Туреччина)
Номер: ak-18795
4504 грн
з усіма знижками
4,914грн
Країна
Туреччина
Ємність, Ah
90
Пусковий струм, А
750
Виробник
INCI-AKU
Полярність
Права (R+)
Тип корпусу
Легковий (Азія)
Розміри (ДхШхВ), мм
301x170x220
Гарантія
18 міс. (з дати продажу)
Тип струмовиводу
Азіатський (клеми стандартні, виступають над верхньою кришкою)
Бренд: FEBI BILSTEIN
Номер: 02876
485грн
Бренд: FEBI BILSTEIN
Номер: 02876
485грн
Застосовність
MERCEDES BENZ LK/LN2, MERCEDES-BENZ
Виробник
FEBI BILSTEIN
Вага запчастини (кг)
0.449
Бренд: Дніпро-М
Номер: 81123002
7,400грн
Бренд: Дніпро-М
Номер: 81123002
7,400грн
Тип пристрою
Пуско-зарядне
Країна
Китай
Температура експлуатації
-10/+40 °C
Підключення до батареї
Крокодили
Вага
24.6 кг
Індикація заряду
Світлодіодна
Робоча напруга
12 В, 24 В
Споживана потужність
1.7 кВт
Тип акумулятора, що заряджається
Кислотний
Гарантія
12 міс.
Тип заряджання
Імпульсне
Струм заряду, А
60 А, 90 А, 375 А, 580 А
Ємність акумулятора, що заряджається
60-900 Ач.
Функції пристрою
Наявність амперметра
Номер: ar-21662
100грн
Номер: ar-21662
100грн
Країна
Україна
Ємність, Ah
50
Заставна сума
1300 грн
Полярність
Ліва (L+), Права (R+)
Тип корпусу
Легковий (Євро)
Розміри (ДхШхВ), мм
207x175x175
Тип струмовиводу
Європейський (клеми стандартні, утоплені)
Бренд: Castrol
Номер: EB-STX759-12X1L
826грн
Бренд: Castrol
Номер: EB-STX759-12X1L
826грн
Виробник
Castrol
В'язкість SAE
В'язкість характеризує масло з двох сторін: залишатися на поверхнях, що змащуються, тим самим забезпечуючи зниження тертя деталей; вільно текти, що дозволяє маслонасосу виконувати свої функції, а двигуну провертатися без опору. У сучасних оліях використовується позначення в'язкості двома числами, наприклад, 10w-50. Перше число позначає стійкість масла до холоду, що важливо при холодному пуску в зимову погоду, а друге позначає в'язкість у вже прогрітому двигуні. Позначення "W" після цифри означає, що олія пристосована до роботи за низьких температур (Winter - зима).
75W-90
Країна виробник:
Німеччина
Допуск OEM
(Original equipment manufacturer) – є спеціальним видом виробництва олії зі схваленням від виробників машин та двигунів. Виготовляючи його самостійно, або на замовлення, виходить товар, безпосередньо прив'язаний до конкретного допуску. Компанії, які розробляють свої стандарти спеціально під марки машин, двигуни, а також їх лінійки значно спрощують вибір масла. Адже знаючи, які з цих допусків підходять вашому автомобілю, купується масло за рекомендацією самого виробника.
VW 501.50
Тип олії
Синтетичне
Класифікація API
GL-4+
Об'єм, л.
1 л., 20 л.
Застосування
МКПП
Бренд: Кольчуга
Номер: 1.0081.00
0грн
Бренд: Кольчуга
Номер: 1.0081.00
0грн
Модель
Amulet (Flagcloud) (2003-2011)
Країна
Україна
Об'єм двигуна
1,6
Виробник
Кольчуга
Захист закриває
двигун, КПП, радіатор
Гарантія на виріб
*за умови правильної експлуатації
12 місяців
Гарантія на покриття ZiPoFlex®
36 місяців
Гарантія на покриття Standart
Сталевий захист покривається антикорозійним порошково-полімерним покриттям
6 місяців
Бренд: Airtech
Номер: 34183-24P
2,695грн
Бренд: Airtech
Номер: 34183-24P
2,695грн
Застосовність
MERCEDES-BENZ
Виробник
Airtech
Вага запчастини (кг)
2.555
Бренд: Mollebalestra
Номер: 2297291
4,544грн
Бренд: Mollebalestra
Номер: 2297291
4,544грн
Застосовність
BPW
Виробник
Mollebalestra S.p.A.
Вага запчастини (кг)
15.5
Бренд: Castrol
Номер: RB-EDG53C3-4X4L
1,925грн
Бренд: Castrol
Номер: RB-EDG53C3-4X4L
1,925грн
Виробник
Castrol
В'язкість SAE
В'язкість характеризує масло з двох сторін: залишатися на поверхнях, що змащуються, тим самим забезпечуючи зниження тертя деталей; вільно текти, що дозволяє маслонасосу виконувати свої функції, а двигуну провертатися без опору. У сучасних оліях використовується позначення в'язкості двома числами, наприклад, 10w-50. Перше число позначає стійкість масла до холоду, що важливо при холодному пуску в зимову погоду, а друге позначає в'язкість у вже прогрітому двигуні. Позначення "W" після цифри означає, що олія пристосована до роботи за низьких температур (Winter - зима).
5W-30
Тип двигуна
Дизель, Бензин
Країна виробник:
Німеччина
Допуск OEM
(Original equipment manufacturer) – є спеціальним видом виробництва олії зі схваленням від виробників машин та двигунів. Виготовляючи його самостійно, або на замовлення, виходить товар, безпосередньо прив'язаний до конкретного допуску. Компанії, які розробляють свої стандарти спеціально під марки машин, двигуни, а також їх лінійки значно спрощують вибір масла. Адже знаючи, які з цих допусків підходять вашому автомобілю, купується масло за рекомендацією самого виробника.
VW 502 00/ 505 00/ 505 01, Renault RN0700 / RN0710, MB-Approval 229.31/ 229.51, BMW LONGLIFE-04
Тип олії
Синтетичне
Класифікація API
SN/CF
Класифікація ACEA
C3
Температура спалаху, °C (ASTM D92)
204
Температура застигання, °C (ASTM D97)
- 42
Об'єм, л.
1 л., 4 л.
Бренд: Schomaecker
Номер: 23601501
3,515грн
Бренд: Schomaecker
Номер: 23601501
3,515грн
Застосовність
FRUEHAUF
Виробник
Schomaecker
Вага запчастини (кг)
12.1
Бренд: SAMPA
Номер: 010.667
1,002грн
Бренд: SAMPA
Номер: 010.667
1,002грн
Застосовність
MERCEDES-BENZ
Виробник
SAMPA
Вага запчастини (кг)
1.095
Бренд: Castrol
Номер: EB-TRAD3M-12X1L
279грн
Бренд: Castrol
Номер: EB-TRAD3M-12X1L
279грн
Виробник
Castrol
В'язкість SAE
В'язкість характеризує масло з двох сторін: залишатися на поверхнях, що змащуються, тим самим забезпечуючи зниження тертя деталей; вільно текти, що дозволяє маслонасосу виконувати свої функції, а двигуну провертатися без опору. У сучасних оліях використовується позначення в'язкості двома числами, наприклад, 10w-50. Перше число позначає стійкість масла до холоду, що важливо при холодному пуску в зимову погоду, а друге позначає в'язкість у вже прогрітому двигуні. Позначення "W" після цифри означає, що олія пристосована до роботи за низьких температур (Winter - зима).
Dexron III
Країна виробник:
Німеччина
Допуск OEM
(Original equipment manufacturer) – є спеціальним видом виробництва олії зі схваленням від виробників машин та двигунів. Виготовляючи його самостійно, або на замовлення, виходить товар, безпосередньо прив'язаний до конкретного допуску. Компанії, які розробляють свої стандарти спеціально під марки машин, двигуни, а також їх лінійки значно спрощують вибір масла. Адже знаючи, які з цих допусків підходять вашому автомобілю, купується масло за рекомендацією самого виробника.
Meets Mercon®, Dexron® IIIH, Volvo Transmission Oil 97340, Volvo Transmission Oil 97341, Voith H55.6335.xx, MB-Approval 236.9, MAN 339 Typ L1, MAN 339 Typ V1, MAN 339 Typ Z1, ZF TE-ML 04D, 14A
Тип олії
Синтетичне
Класифікація Allison
TES 389, C4
Об'єм, л.
1 л., 20 л., 60 л.
Застосування
АКПП
Бренд: Trojan (США)
Номер: IND33-2V
63,933грн
Бренд: Trojan (США)
Номер: IND33-2V
63,933грн
Бренд
Trojan (США)
Тип
Кислотний
Потужність, кВт/год@100ч, кВт:
4.37
Напруга, В
2
Ємність C5, Ач
1456
Ємність C20, Ач
1794
Розміри, мм
440х260х610
Вага, кг
125
Тип кріплення
14
Гарантія
12 міс.
Бренд: WOLF
Номер: 8303104
200грн
Бренд: WOLF
Номер: 8303104
200грн
Виробник
WOLF
В'язкість SAE
В'язкість характеризує масло з двох сторін: залишатися на поверхнях, що змащуються, тим самим забезпечуючи зниження тертя деталей; вільно текти, що дозволяє маслонасосу виконувати свої функції, а двигуну провертатися без опору. У сучасних оліях використовується позначення в'язкості двома числами, наприклад, 10w-50. Перше число позначає стійкість масла до холоду, що важливо при холодному пуску в зимову погоду, а друге позначає в'язкість у вже прогрітому двигуні. Позначення "W" після цифри означає, що олія пристосована до роботи за низьких температур (Winter - зима).
80W
Країна виробник:
Бельгія
Допуск OEM
(Original equipment manufacturer) – є спеціальним видом виробництва олії зі схваленням від виробників машин та двигунів. Виготовляючи його самостійно, або на замовлення, виходить товар, безпосередньо прив'язаний до конкретного допуску. Компанії, які розробляють свої стандарти спеціально під марки машин, двигуни, а також їх лінійки значно спрощують вибір масла. Адже знаючи, які з цих допусків підходять вашому автомобілю, купується масло за рекомендацією самого виробника.
MIL-L-2105
Класифікація API
GL-4
Об'єм, л.
1 л.
Застосування
МКПП, Редуктор